NAUKA PŁYWANIA U PŁYWAKA

NAUKA PŁYWANIA U PŁYWAKA

Zapraszamy osoby pływające, niepływające, rozpoczynające swoją przygodę z pływaniem, te które chcą zdobyć wyższy stopień zaawansowania, jak i te, które chcą zyskać jedynie na formie. Mile widziane zarówno dzieci, jak i dorośli, a także aktywni seniorzy. Posiadamy pełną otwartość na osoby w okresie rehabilitacji lub rekonwalescencji i osoby niepełnosprawne.

Naszym celem jest skuteczna nauka pływania oraz doskonalenie czterech podstawowych stylów: klasycznego (żabka), grzbietowego, motylkowego (delfin) i kraula, poprawa formy poprzez ćwiczenia i zajęcia w wodzie (zawody pływackie, ćwiczenia na stacjonarnych rowerkach wodnych, czy imprezy takie jak urodziny na basenie.

Szkoła powstała w roku 2012r. w Lublinie, a od 2018r. zapraszamy do nowo otwartego obiektu CRiS w Sanoku. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a także wiele tytułów i odbytych szkoleń w zakresie instruktażu pływania, nadanych m.in przez Polską Akademię Sportu, Firmę szkoleniową Lestur z Leska, czy Akademię Wychowania Fizycznego.


kontakt:
Robert Oleniacz
503-799-197