swimmer

PŁYWAJMY i POMAGAJMY, charytatywna zbiórka DLA DAWIDA 

Już 7 grudnia br. na sanockim basenie odbędzie się dzień charytatywny. Każda osoba chcąca wspomóc Dawida w jego powrocie do zdrowia będzie mogła wrzucić datek do puszki i w ramach tego korzystać z pływalni przez 2 godziny. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na pomoc dla Dawida Radziejewskieo i jego rehabilitację.
Akcja prowadzona przy współpracy z Uczelnią Państwową w Sanoku oraz Fundacji Czas Nadziei.

Bilet wstępu w ramach wspomnianej akcji nie dotyczy saun. Po przekroczeniu czasu 2 godzin naliczana jest opłata według obowiązującej taryfy.

 

Dawid Radziejewski uległ wypadkowi samochodowemu w wyniku, którego doznał wielonarządowych uszkodzeń ciała, w tym rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż od odcinka piersiowego w dół. Potrzebne są pieniądze na rehabilitacje i niezbędny sprzęt dla Dawida.

 

Dodatkowo w ramach akcji charytatywnej odbędzie się również ślizgawka, na której będą zbierane datki dla Dawida. Termin poznamy niebawem.

A już dziś zapraszamy Państwa do udziału w Charytatywnym Koncercie Mikołajkowym dla Dawida, który odbędzie się 6 grudnia br. o godz. 16:00 w Uczelni Państwowej. Szczegóły na fanpage Uczelni @uczelniasanok

 

Jeżeli nie będziecie mogli wziąć udziału w wydarzeniu zachęcamy do wpłat na subkonta Dawida w Fundacji Czas Nadziei:

Fundacja Czas Nadziei

Nazwa rachunku: Dawid Radziejewski

Nr rachunku: PBSBANK 78 8642 1184 2018 0037 4228 0031

100 % wpłat na konto zostanie przekazanych dla Dawida!